Секција / Додатна /Допунска

  1. Почетна
  2.  » Секција/Додатна/Допункса

Распоред рада ваннаставних активности у шк. 2023/24.

НАСТАВНИК

ВАННАСТАВНА АКТИВНОСТ 

ДОДАТНА НАСТАВА/ФАКУЛТАТИВНА НАСТАВА

ОРГАНИЗАЦИЈА

ДОПУНСКА НАСТАВА

 

Грозда Томић

Драмско-рецитаторска секција

Четвртак          12,25 -13,10

Уторак              12,25 -13,10

Гордана Попадић

Литерарна секција

Уторак              12,25 -13,10

Сриједа            12,25-13,10

Четвртак           12,25 -13,10

 

Оливера Спасојевић

Додатна настава

– српски језик

Сриједа            12,25- 13,10

Четвртак          12,25 -13,10

Дијана Врховац

Новинарска секција

Уторак              12,25 -13,10

Понедјељак   11,35 – 12,20

Четвртак          12,25 -13,10

 

 

Љубица Лазић

Додатна настава

-енглески језик

Понедјељак    12,25-13,10

Четвртак           12,25 -13,10

 

Бранка Тешић

Секција енглеског језика

Четвртак           12,25 -13,10

 

Сриједа            11,35-12,20

Љиљана Винчић

Секција енглеског језика

Четвртак           12,25 -13,10

 

Четвртак           12,25 -13,10

 

Љубица Нола

 

 

Петак                12,25–13,10

 

Данијела Костадиновић

 

 

Сриједа            11,35 -12,20                 

 

Анита Врховац

Секција енглеског језика

 

Петак                11,35–12,20

 

Четвртак          12,25 -13,10

Јасмина Хамзић

Додатна настава  

-њемачки   језик

Сриједа            12,25-13,10

Понедјељак    12,25 -13,10

Уторак              12,25–13,10

Четвртак          12,25 -13,10

Тамара Земун

Секција  њемачог  језика

Четвртак          12,25-13,10

Уторак              12,25- 13,10

 

Ликовна секција

Понедјељак    10,45-12,20

 

Љубица В. Моравац

Додатна настава – историја

Сриједа            12,25-13,10

Уторак              12,25 -13,10

Биљана Тишма

 

 

Уторак              12,25–13,10

Сриједа            12,25-13,10

Четвртак          12,25-13,10

 

Радмила Ћетојевић

Додатна настава – географија

Уторак              12,25-13,10

 

Понедјељак     12,25-13,10

Четвртак           12,25-13,10

Драгана Симић

Домаћинство 2

Уторак              12,25-13,10

 

Четвртак           12,25-13,10

Рада Василић

Додатна настава – математика

Четвртак          12,25-13,10

Уторак              12,25-13,10

 

Ненад Давидовић

Додатна настава – математика

Петак               17,35-18,20

Понедјељак    17,35-18,20

Бранкица Јокић

Секција програмирања

Четвртак           12,25 -13,10

 

 

Гордана Милошевић

Додатна настава – математика

Четвртак          12,25-13,10

Сриједа            12,25-13,10

 

Борислав Пантић

 

 

Сриједа            13,15-14,00

Мирослав  Јањић

Додатна настава -физика

Сриједа             12,25-13,10

      

Четвртак          12,25-13,10

Жељко Новарлић

Прва помоћ

Црвени крст

Уторак               12,25-13,10

Сриједа             12,25-13,10

      

Александра Вукајловић

Планинарско – еколошка секција

Четвртак           12,25-13,10

Уторак              12,25–13,10

 

 

Сњежана Ћирковић

Млади хемичари

Петак                12,25–13,10

 

Петак                12,25–13,10

 

Здравко Козаревић

Додатна настава – хемија

Сриједа             12,25-13,10

      

Сриједа             12,25-13,10

      

Саша Арсенић

Информатичка секција  

Школски сајт

Уторак               12,25-13,10

Четвртак           12,25-13,10

 

Данијела Ковачевић

Саобраћајна секција

Школска патрола

Сриједа             12,25-13,10

Петак                 12,35-13,10

 

Петар Бабић

Роботика

 

Уторак              11,35–12,20

Четвртак          16,45 -17,30

 

Александар Бокур

Кошаркашка секција

Рукометна секција

Уторак              12,25–13,10

Петак                17,35 -18,20

 

Моника Валандро

Одбојкашка секција

Атлетска секција

Четвртак          12,25 -13,10

Сриједа            17,35-18,20

 

Неда Китић Ђурђевић

(конкурс)

Одбојкашка секција – млађи узраст

Четвртак           12,25-13,10

Уторак              12,25 -13,10

Николина Хамзић

Ликовна секција

Сриједа             10,45-11,30

Уторак              10,45-11,30

Боро Мијић

Фудбалска секција

Сриједа            12,25 -13,10

Уторак              15,55-16,40

Џана Ћуран

Драмско-рецитаторска секција

 

Четвртак           10,45-11,30

Уторак               10,45-11,30

Данка Вуковић

 

Савјет  ученика

Уторак              11,35 -13,10

Петак                 11,35.12,20

Слађана Јанковић

Ритмичка секција

Уторак               11,15-12,35

Петак                 10,45-11,30

Бранкица Ђукић

Млади математичари

Понедјељак    11,35 -12,20

Сриједа             10,45-11,30

 Мирјана Митрић

Драмско-рецитаторска секција

 

Уторак              12,25 -13,10

Четвртак           12,25-13,10

 

Богдана Кљајић

Ликовна секција

 

Понедјељак    11,35 -12,20

Уторак               11,35-12,20

Татјана Хорина

Новинарска секција – ФБ страница школе

Уторак              11,35 -12,20

Четвртак           11,35-12,20

Александра Јевђенић

 

 

Петак                 15,55-16,40

Тања Спасојевић

 

 

Понедјељак     15,55-16,40

Данијела Просан

 

 

Петак                 15,55-16,40

Мирјана Закаљук

 

 

Петак                 10,45-11,30

Биљана Микић

 

 

Уторак               10,45-11,30

Марија Јапунџа

Драмско-рецитаторска секција

Понедјељак     10,45-11,30

Петак                 10,45-11,30

Сања Вујновић

 

 

Петак                 10,45-11,30

Марина Милованчевић

Драмско-рецитаторска секција

Уторак               10,45-11,30

Четвртак           10,45-11,30

Милијана Давидовић

 

 

Сриједа             10,45-11,30

Драгана Јованић

Секција православне вјеронауке

Четвртак           12,25-13,10

 

Милан Безер

Секција православне вјеронауке

Четвртак           12,25-13,10

 

Оксана Овад Стојчић

Украјински језик

Уторак               12,25-13,10

Четвртак           12,25-13,10

Петак                 12,25-13,10