Излети и екскурзије

  1. Почетна
  2.  » Излети и екскурзије

Школска 2023/24. година:

  1. разред – Етно камп “Платане“ – мај/ јуни 2024. године
  2. разред – Етно камп “Платане“ – мај/ јуни 2024. године
  3. разред – Етно камп “Платане“ – мај/ јуни 2024. године
  4. разред – ЗОО врт Бинго (Тузла)
  5. разред – школа у природи – ОЦ Јахорина – мај/ јуни 2024.  године
  6. разред – Манастир св. Николе на Озрену – ЗОО врт Бинго Тузла – мај/јуни 2024. године
  7. разред – Манастир св. Николе на Озрену – ЗОО врт Бинго Тузла – мај/јуни 2024. године
  8. разред – екскурзија (4 ноћења) – Република Србија: Тршић, Бања Ковиљача, Београд, Сремски Карловци, Нови Сад, Хопово; Република Српска: Бијељина (етно село Станишић) – мај/јуни 2024. године
  9. разред – Спомен подручје Доња Градина – НП Козара – мај 2024.   године

Школска 2022/23. година:

  1. разред – Млинска ријека “Примапром“ – мај/ јуни 2023. године
  2. разред – Млинска ријека “Примапром“ – мај/ јуни 2023. године
  3. разред – Манастир Осовица – етно камп “Платанe“  – мај/ јуни 2023. године
  4. разред – Млинска ријека “Примапром“ – мај/ јуни 2023. године
  5. разред – школа у природи – ОЦ Јахорина – мај/ јуни 2023.  године
  6. разред – Хајдучке воде – манастир Липље – мај/ јуни 2023.  године
  7. разред – Манастир св. Николе на Озрену – ЗОО врт Бинго Тузла – мај/јуни 2023. године
  8. разред – екскурзија –  Бања Ковиљача и околина, Аранђеловац и околина, Београд, Нови Сад и околина –  мај/јуни 2023. године
  9. разред – Спомен подручје Доња Градина – НП Козара – мај 2023.   године

      Школска 2021/22. година:

        1. разред – излетиште „Ивел“
        2. разред – Млинска ријека ( “Примапром“)
        3. разред – општина Прњавор (фарма „Јокић“- црква – брвнара Палачковци- “Бања Кулаши“)
        4. разред – Хајдучке воде
        5. разред – школа у природи на Јахорини
        6.  разред – Крупа на Врбасу (слапови, манастир Св. Илије) – Балкана – Стричићи (родна кућа Петра Кочића)
        7. разред – Добој (музеј, тврђава) – манастир Св. Николе на Озрену
        8. разред – екскурзија: Вишеград – Јахорина – Требиње
        9. разред – Доња Градина – Козара

        Школска 2020/21. година:

        1. разред – Млинска ријека ( “Примапром“)
        2. разред – манастир Осовица – етно-камп  “Платане“
        3. разред – oпштина Прњавор (фарма „Јокић“- црква – брвнара Палачковци- “Бања Кулаши“)
        4. разред – НП Козара
        5. разред – школа у природи на Јахорини
        6. разред – Крупа на Врбасу – Балкана – Змијање (Стричићи)
        7. разред – Добој (музеј, тврђава) – манастир Св. Николе на Озрену
        8. разред – екскурзија: Бања Ковиљача – Аранђеловац – Београд – Нови Сад
        9. разред – Доња Градина –  Козара

        Школска 2019/20. година:

        1. разред – Млинска ријека ( “Примапром“)
        2. разред – манастир Осовица – етно-камп  “Платане“
        3. разред – oпштина Прњавор (фарма „Јокић“- црква – брвнара Палачковци- “Бања Кулаши“)
        4. разред – НП Козара
        5. разред – школа у природи на Јахорини
        6. разред – Крупа на Врбасу – Балкана – Змијање (Стричићи)
        7. разред – Добој (музеј, тврђава) – манастир Св. Николе на Озрену
        8. разред – екскурзија: Бања Ковиљача – Аранђеловац – Београд – Нови Сад
        9. разред – Доња Градина –  Козара

        Школска 2018/19. година:

        1. разред – Млинска ријека ( “Примапром“)
        2. разред – манастир Осовица – етно-камп  “Платане“
        3. разред – oпштина Прњавор (фарма „Јокић“- црква – брвнара Палачковци- “Бања Кулаши“)
        4. разред – Хајдучке воде – “Бања Врућица“
        5. разред – школа у природи  на Јахорини
        6. разред – Крупа на Врбасу – Балкана – Змијање (Стричићи)
        7. разред – Добој – манастир Св. Николе на Озрену – етно-село Котроманићево
        8. разред – екскурзија:  Вишеград –Мокра Гора – Врњачка Бања –Крагујевац –Аранђеловац – Београд – Бијељина
        9. разред – Доња Градина –  Козара

        Школска 2017/18. година:

        1. разред – Млинска ријека
        2. разред – Етно-село Г. Лепеница – манастир Осовица
        3. разред – Општина Прњавор (фарма „Јокић“, црква – брвнара Палачковци, Бања Кулаши)
        4. разред – Хајдучке воде
        5. разред – Петодневни боравак у НП „Козара“ (школа у природи)
        6. разред – Крупа на Врбасу – Балкана
        7. разред – Добој (Регионални музеј, тврђава) – манастир Св. Николе на Озрену – етно село Котроманићево
        8. разред – Вишеград – Мокра Гора – Врањачка Бања – Крушевац – Крагујевац – Аранђеловац – Београд – Бијељина
        9. разред – Доња Градина – Козара

        Школска 2016/17. година:

        1. разред – Манастир Ступље
        2. разред – ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Д.Вијачани – Манастир Ступље
        3. разред – Општина Прњавор
        4. разред – Хајдучке воде
        5. разред – НП Козара (школа у природи)
        6. разред – Млинска ријека
        7. разред – НП Козара
        8. разред – Вишеград – Мокра Гора – Врњачка Бања – Крагујевац – Аранђеловац – Београд – Бијељина (екскурзија)
        9. разред – Доња Градина – Моштаница

        Школска 2015/16. година:

        1. разред – Млинска ријека
        2. разред – Млинска ријека
        3. разред – ужи завичај (подручје општине Прњавор)
        4. разред –  Липље и Хајдучке воде
        5. разред – Национални парк Козара (школа у природи)
        6. разред – ЗТЦ „Бања Врућица“, Липље и Хајдучке воде
        7. разред – Национални парк „Козара“
        8. разред: Вишеград – Мокра Гора – Врњачка Бања – Крагујевац – Аранђеловац – Београд – Бијељина
        9. разред – Доња Градина и Моштаница

        Школска 2014/15. година:

        1. разред – ужи завичај (подручје општине Прњавор)
        2. разред – ужи завичај (подручје општине Прњавор)
        3. разред – – ужи завичај (подручје општине Прњавор)
        4. разред – ЗТЦ „Бања Врућица“, Липље и Хајдучке воде
        5. разред – Национални парк Козара (школа у природи)
        6. разред – ЗТЦ „Бања Врућица“, Липље и Хајдучке воде
        7. разред – СРЦ „Горанско језеро“ и СРЦ „Преслица“ Добој
        8. разред: Вишеград – Мокра Гора – Врњачка Бања – Крагујевац – Аранђеловац – Београд – Бијељина
        9. разред – Доња Градина и Моштаница