„Један слаткиш – једно дијете“

„Један слаткиш – једно дијете“

Савјет ученика, уз велику подршку и учешће ученика наше школе, успјешно је реализовао хуманитарну акцију „Један слаткиш – једно дијете“. Заједничким трудом и жељом да обрадујемо наше ученике, припремљено је 100 новогодишњих пакетића. Ова акција је још једном показала...